OxyGeneo

Oxygeneo

Neinvazívne ošetrenie má viditeľne omladzujúci efekt. OxyGeneo napomáha zmierňovať prejavy starnutia, pomáha pokožku spevniť a predovšetkým vyhladiť. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti. Efekt je okamžitý a doba regenerácie minimálna, preto je zákrok vhodný aj ako rýchle riešenie pred výnimočnými udalosťami či dovolenkou.

Ako prebieha ošetrenie OxyGeneo?

Prvým krok je exfoliácia - odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.

Druhý krok je tzv. infúzia - OxyGeneo pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl - pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.

Tretím, najdôležitejším krokom je okysličenie pleti. OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky. Súčasťou ošetrenia je aj rádiofrekvenčné ošetrenie.

Aké sú výsledky ošetrenia OxyGeneo?

●    viditeľná redukcia vrások

●    stiahnutie rozšírených pórov

●    jemnejšia a svieža pleť

●    zmiernenie vačkov pod očami

●    zjednotený tón pleti a redukcia pigmentových škvŕn

Za účelom zabezpečenia riadneho fungovania tejto webovej stránky spracúvame a ukladáme na vašom zariadení súbory cookies. Viac informácií