Depilačný program

Depilácia

Neustále odstraňovanie chĺpkov je pre ženy takmer každodennou témou.

Depilácia voskom

Chĺpky z tela i tváre odstraňujeme teplým voskom, vďaka čomu je efekt hladkej pokožky dlhší než pri klasickom holení žiletkou. V salóne používame širokú škálu voskov, od prírodných až po špeciálne vosky určené na citlivú pokožku.

Fotodepilácia IPL

Fotodepilácia IPL pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy – produkuje svetelné žiarenie nekoherentnej vlnovej dĺžky, citlivé na farbivo vlasového chĺpku – melanín. Svetelný lúč prenikne ku korienku chĺpku (folikulu) a reaguje s jeho farbivom. Zmenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu vlasového korienka na extrémne vysokú teplotu a jeho definitívnemu zničeniu.

Kedy chĺpky po IPL epilácii zmiznú?

V priemere je IPL epiláciu potrebné opakovať viackrát v 3 – 8 týždňových intervaloch. V žiadnom prípade nečakajte odstránenie chĺpkov po jednom alebo dvoch opakovaniach. Len malé percento ľudí vďaka charakteru ich pokožky potrebuje menej alebo viac opakovaní než je priemer.

IPL epilácia odstraňuje nežiaduce chĺpky natrvalo. Každý organizmus je jedinečný, a preto je výsledok ovplyvnený ďalšími faktormi (fyziológia chlpu, hormonálna nestabilita, endokrinologické poruchy, gynekologické ochorenia, ktoré vplývajú na rast chlpov). Výsledky veľmi nízkeho percenta klientov nemusia byť celkom presne v súlade s teóriou.

Želaný výsledok je trvalá redukcia nežiaduceho ochlpenia, teda trvalé zníženia počtu chĺpkov v danej oblasti a zmena ich kvality na jemné, svetlé chĺpky, ktoré už nebudete vnímať ako estetický problém.

Starostlivosť po IPL epilácii

Väčšinou je IPL epilácia sprevádzaná miernou reakciou pokožky po zákroku, ktoré môže pretrvávať niekoľko hodín alebo až dní. Po zákroku sa neodporúča opaľovanie minimálne po dobu 2 – 3 týždňov. Na epilované časti tela tiež používajte krém s vysokým ochranným faktorom.

Za účelom zabezpečenia riadneho fungovania tejto webovej stránky spracúvame a ukladáme na vašom zariadení súbory cookies. Viac informácií