Najúčinnejšia hydratácia pre pleť- SKINBOOSTER / Vítal Injector /

Jedná sa o inovatívne anti-aging ošetreniezamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti. Hydratuje a omladzuje pleť zvnútra. Starnutím koža stráca svoju kvalitu, dochádza k úbytku kolagénových a elastínových vlákien, koža sa stáva suchšou, hrubšou, málo elastickou. Tam, kde už bežné kozmetické produkty nestačia prichádza na rad ošetrenie Skin boosterom -monofázickou stabilizovanou kyselinou hyalúronovou obohatenou o antioxidanty.
Ošetrenie pomocou Skinboosters:

Ošetrenie obnovuje hydratáciu vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalúronovej odstraňuje drobné vrásky, zvyšuje elasticitu kože a zlepšuje štruktúru pleti. Antioxidanty bránia predčasnému starnutiu pleti. Ošetrenie sa využíva k omladeniu tváre, krku, dekoltu alebo rúk. Výsledkom ošetrenia je jemnejšia, hladšia a rozžiarená pleť.

Skinbooster je možné využiť na úpravu kože s jazvami po akné. Ošetrenie je vykonávame v lokálnom znecitlivení anestetickým krémom. Účinná láka sa do pokožky vpraví injekčne pomocou ultra tenkých ihličiek. Ošetrenie pleti Skin boosterom sa využíva aj v kombinácii s inými omladzujúcimi ošetreniami (chemické peelingy, mezoterapia, rádiofrekvenčný lifting) za účelom zlepšenia celkového efektu.

Odporúčané sú tri ošetrenia v intervale tri týždne. Udržiavacia dávka 1 x za pol roka.

Naspäť

Novinky

19.7.2018
Najúčinnejšia hydratácia pre pleť- SKINBOOSTER / Vítal Injector /
19.10.2017
Ošetrenie HydraFacial
10.11.2016
Phyris - TRIPLE A - INSPIRATION
8.11.2016
Peelingy novej generácie
5.11.2016
Gél lak
Zobraziť všetky novinky

Kde nás nájdete?

Kozmetický salón Soňa Z.
A. Hlinku 7
971 01 Prievidza
Otváracie hodiny:
Pon. – Pia.: 8:00 – 20:00
Sob.: 8:00 – 16:00

Salón Soňa na Facebook-u

Sledujte nás cez Váš Facebook profil.
Stačí sa stať fanúšikom a nič Vám neujde :-)
Novinky zo salónu